درباره ما

استودیو لوتوس

با تیم ما و روند پیشرفت ما بیشتر آشنا شوید.

استودیو طراحی وب لوتوس در سال 1389، فعالیت خود را آغاز نموده است. امروز، لوتوس به یکی از شرکتهای معتبر تولید کننده راهکارهای فناوری اطلاعات در زمینه خدمات مسافرتی تبدیل شده است. استفاده می نماید، تا از نظر گرافیکی نشانگر چگونگی نوع و اندازه فونت و ظاهر متن باشد.

لوتوس با به‌کارگیری استانداردهای جهانی و راهکارهای نوین تولید شده در دنیا و استفاده از نیروی جوان و مجرب می‌کوشد کسب‌ و‌کار مشتریانش را به عنوان شرکای تجاری خود، توسعه دهد. تجربه‌ چند ساله‌ی ما در زمینه‌‌ی سیستم های فروش آنلاین و فناوری تولید نرم‌افزار، مسیر پیشرفت‌مان را هموار کرده است.

در سال‌های اخیر، لوتوس توجه بیشتری به افزایش سرعت ارائه‌ خدمات و کیفیت سرویس های خود داشته است. ما در تعیین مزیت رقابتی، قضاوت بازار و مشتریان را ملاک قرار داده‌ایم و معتقدیم هر چه بیشتر از نگاه مشتری به مسائل بنگریم، به واقعیت بازار نزدیک‌تر می‌شویم. ادامه مطلب

فعالیت‌های اصلی لوتوس

فراهم آوردن سیستم های فروش مورد نیاز دفاتر مسافرتی در قالب یک سیستم یکپارچه

ارائه‌ راهکارهای نرم‌افزاری بر اساس نیاز مشتری

امکان پیاده سازی تمامی وب سرویس های مورد نیاز مشتریان استودیو لوتوس در کوتاهترین زمان ممکن

بروز رسانی مداوم محصولات نرم افزاری تولید شده

ارائه‌ خدمات آموزش راهکارهای نرم‌افزاری طراحی شده برای مشتریان استودیو لوتوس

 • لوتوس با به‌کارگیری استانداردهای جهانی و راهکارهای نوین تولید شده در دنیا و استفاده از نیروی جوان و مجرب می‌کوشد کسب‌ و‌کار مشتریانش را به عنوان شرکای تجاری خود، توسعه دهد.

 • معمولا طراحان گرافیک برای صفحه‌آرایی، نخست از متن‌های آزمایشی و بی‌معنی استفاده می‌کنند. صنعت چاپ زمانی لازم بود شرایطی شما باید فکر ثبت نام و طراحی، لازمه خروج می باشد.معمولا طراحان گرافیک برای صفحه‌آرایی، نخست از متن‌های آزمایشی و بی‌معنی استفاده می‌کنند.معمولا طراحان گرافیک برای صفحه‌آرایی، نخست از متن‌های آزمایشی و بی‌معنی استفاده می‌کنند.

  معمولا طراحان گرافیک برای صفحه‌آرایی، نخست از متن‌های آزمایشی و بی‌معنی استفاده می‌کنند. صنعت چاپ زمانی لازم بود شرایطی شما باید فکر ثبت نام و طراحی، لازمه خروج می باشد.معمولا طراحان گرافیک برای صفحه‌آرایی، نخست از متن‌های آزمایشی و بی‌معنی استفاده می‌کنند.

 • نگاه تخصصي : طراحي نرم افزار با محوريت ساده سازی برای کاربران

  شيوه طراحي : دربردارنده نکات و ظرايف اجرايي در عين پشتوانه قوي علمي و تئوريک با توجه به UI و UX

  جامعيت : پوشش تمام فرايندهاي متصور

  انعطاف پذيري : قابليت انطباق با نياز مشتري ، روال پذيري

  طراحي منطبق با استانداردهاي بين المللي : فرايندها ، روالها و شاخصهاي آماري منطبق با استانداردهاي جهاني خدمات وب طراحي شده اند .

  طراحي ماژولار : انتخاب بسته ها متناسب با نياز مشتري جهت صرفه جويي در زمان و هزينه

  به روز بودن طراحي : طراحي و به روز رساني با آخرين ابزارهاي توسعه نرم افزار Ajax , Java

  توانمندي در کار با حجم بالاي اطلاعات : توانايي کار با بانکهاي اطلاعاتي Oracle و SQL